KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Bildrulle 9119401
nr 911 9401
Bildrulle
Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 18:11:17
150 kr
200 kr
250 kr
250 kr
Bildrulle
Kondition: slitage, skador
nr 911 9401
Bildrulle
Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 15 september 2014 |